مشاور مدیریت
مشاوره مدیریت
شرکت فراکیفیت سیستم با تجربیات و سوابق کاری خود امکان ارائه خدمات در حوزه های مختلف مشاوره مدیریت را داراست که برخی از این موارد شامل :
- بازاریابی و توسعه فروش
- عارضه یابی
- تدوین برنامه های بازاریابی Market Plan
- برندینگ و توسعه برند
- سازماندهی و تدوین نمودار سازمانی و شرح وظایف
- مهندسی مجدد فرآیندهای سازمانی BPR
مشاوره مدیریت فروش و بازاریابی
 • مشاوره مدیریت فروش و بازاریابی

  مشاوره مدیریت فروش و بازاریابی:
  اطلاعات برای سازمان یک منبع جمعی است، و به اندازه سرمایه، کار و دانش اهمیت دارد و برای تصمیم گیری به کار می رود و از این رو کیفیت آن باید بالا باشد. مشاوره مدیریت در حوزه فروش و بازاریابی، به تاثیر اطلاعات در تصمیم گیری اذعان دارد و اثر اطلاعات کم کیفیت را بر عملکرد سازمان معکوس می داند. از طرف دیگر سازماندهی مطلوب افراد در هر سازمان از وظایف و فعالیت های مدیریت آن سازمان است. مشاوره مدیریت، اصول سازماندهی و ساختار مند کردن یک سازمان بر طبق نیازهای خاص سازمان را یک ضرورت اصلی میداند.
Page 1 of 1 < 1 >

توسعه کار خود را به مشاور مدیریت بسپارید!
 • توسعه کار خود را به مشاور مدیریت بسپارید!

  مشاور مدیریت کیست؟ این فرد چه مسئولیت هایی را برعهده دارد و به شما چه کمک هایی می کند؟ در واقع تمام افرادی که به عنوان مشاور مدیریت فعالیت می کنند به شما کمک خواهند کرد که بهبود کسب و کار خود را به راحتی انجام دهید. چگونه میتوان سازمان خود را به سوددهی بیشتری برسانید و چگونه میتوانید هزینه های خود را کاهش و در نهایت درآمد را افزایش دهید؟
Page 1 of 1 < 1 >

مشاوره مدیریت چیست و چه کارهایی را انجام می دهد؟
 • مشاوره مدیریت چیست و چه کارهایی را انجام می دهد؟

  شما به عنوان مدیریت یک کسب و کار احتمالا بار زیادی را بر روی شانه-های خود احساس می¬کنید. نحوه مدیریت کسب و کار شما تعیین کننده اصلی موفقیت کاری شما می¬باشد است. پس در چنین شرایطی مشاوره مدیریت نقش مهمی در روند کاری شما ایفا می کند زیرا تعیین کننده ی مدیریت کارمندان شما، منابع مالی شرکت، نقشه راه کار تجاری، یا به طور کلی کارهای روزانه شما می باشد.
Page 1 of 1 < 1 >

واقعیت های مشاوره مدیریت
 • واقعیت های مشاوره مدیریت

  شاید شما با یک مشاور مدیریت ارتباط داشته و با مشاوره مدیریت آشنا باشید - و حتی می توانید با این عنوان دوستانی داشته باشید. آنها ممکن است از سفر ، مشتری ، ارائه و صفحات گسترده کارشان صحبت کنند ، اما ، خوب ، آنها واقعاً در تمام طول روز چه کاری انجام می دهند؟ چگونه نقش خود را ایفا می کنند؟ و از همه مهمتر ، آیا چنین شغلی برای شما می تواند مناسب باشد؟
Page 1 of 1 < 1 >

با مشاوره فروش و بازاریابی، به اوج برسید!
 • با مشاوره فروش و بازاریابی، به اوج برسید!

  یکی از مهم ترین بخش هایی که باید در کسب و کار خود به آن دقت کنید مشاوره فروش و بازاریابی است. اینکه شما بتوانید بیزینس خود را به عنوان یک کار موفق معرفی کنید در واقع به گسترش آن کمک خواهد کرد. هم اکنون بی از نیم قرن از زمانی که مشاوره فروش بازاریابی ایجاد شده است می گذرد و جهان کنونی بیش از پیش به این مفهوم نیاز دارد.
Page 1 of 1 < 1 >

ویدئو مهارت های مدیریتی
 • مهارت های مدیریتی

  رسیدن به سمت ها مدیریت ارشد سازمانی در افراد مختلف متفاوت است اما نیاز های آنان برای مهارت های مدیریتی تا حدود زیادی مشابه است .
Page 1 of 1 < 1 >

نقش برجسته مشاوره مدیریت شرکت فراکیفیت سیستم در تسخیر بازار فروش
 • نقش برجسته مشاوره مدیریت شرکت فراکیفیت سیستم در تسخیر بازار فروش

  شما می توانید با مشاوره مدیریت شرکت فراکیفیت سیستم در زمینه های مختلف زیادی از جمله مشاوره بازاریابی، مشاوره توسعه فروش، مشاوره مدیریت و سازمان دهی یافته فروش محصولات تولیدی شرکت خود به یکباره محصولات تولیدی خویش را در کمترین زمان ممکن به بالاترین سطح ممکن فروش در بازار رسانده و بازار را در تسخیر خویش درآورید. به همین منظور مشاوره مدیریت بسیار حائز اهمیت است.
Page 1 of 1 < 1 >

مشاوره فروش و بازاریابی بر تاثیرگذاری تبلیغات
 • مشاوره فروش و بازاریابی بر تاثیرگذاری تبلیغات

  یکی از روشهای شناساندن کالا یا محصول به مصرف کننده، تبلیغات است. مشاوره فروش و بازاریابی با تاکید بر تبلیغات صحیح، موجب رونق تجارت و افزایش سطح کیفیت کالا می شود. در بازاریابی بین الملل تبلیغات به عنوان یکی از پر قدرت ترین ابزارهای مدیریت بازاریابی است. شرکت ها به ویژه شرکت های چند ملیتی که در بازارهای بین المللی فعالیت دارند، سرمایه گذاریهای عمده ای در تبلیغات انجام می دهند. تبلیغات بازرگانی وسیله تسریع حرکت کالاها و خدمات از نقطه تولید به مصرف است.
Page 1 of 1 < 1 >

مشاوره فروش و بازاریابی با هدف بهره وری مناسب
 • مشاوره فروش و بازاریابی با هدف بهره وری مناسب

  مشاوره فروش و بازاریابی با هدف بهره وری مناسب، کاهش تداخل و تعارضات درون سازمانی، تعیین سود و فایده قابل انتظار و ارتقا سودآوری مجموعه و خدمات عارضه یابی انجام می شود.
  نگرش سیستمی بیان می دارد که جهان بر پایه مبانی استوار است که می توانید آن را در این مقاله بررسی نماییدو
Page 1 of 1 < 1 >

ویدئو ...برایان تریسی
Page 1 of 1 < 1 >

بدست آوردن سهم بازار با استفاده از مشاور بازاریابی و فروش
 • بدست آوردن سهم بازار با استفاده از مشاور بازاریابی و فروش

  شرکت هایی که سهم کمی از کل بازار را در اختیار دارند، می توانند با یک مشاور فروش و بازاریابی حرفه ای به طور هوشمندانه جاهای خالی بازار و خلاء های بازار را شناسایی کنند و سودآوری زیادی به دست آورند.
  زیرا شرکت هایی که فعالیت خود را بر اساس تجربه و آگاهی مشاور فروش و بازاریابی پیش می برند سرانجام به قدری نسبت به مشتریان هدف خود آگاهی پیدا می کنند که توانایی برآورده ساختن نیازهای مشتریان را بیشتر از دیگر شرکت ها به دست می آورند. در نتیجه به خاطر همین مزیت اضافی شرکت های پر کننده ی خلاء، می توانند درصد قابل ملاحظه ای را به عنوان سود بر هزینه بیافزایند.
Page 1 of 1 < 1 >

10 ویژگی مشاور مدیریت چیست؟
 • 10 ویژگی مشاور مدیریت چیست؟

  من همیشه با خودم فکر می کنم یک مشاور مدیریت باید دارای چه ویژگی هایی باشد تا به شکل موفقی عمل کند "چه دوره ای شما را برای مشاور مدیریت آماده کرده می کند؟" پاسخ کوتاه من این است که دروس خاص این رشته و تنها مطالعه کتاب های موردنظر برای یک مشاور مدیریت کافی نیست و در نهایت منجر به موفقیت نمی شود بلکه مشاوره ترکیبی از مهارت های نرم و یک اخلاق کاری قوی است.
Page 1 of 1 < 1 >

مشاوره مدیریت چیست؟
 • مشاوره مدیریت چیست؟

  همانطور که میدانید، گسترش یک کسب و کار به عوامل مختلف بستگی دارد. اینکه شما بتوانید بیزینس خود را به بهترین نحو ممکن به سوددهی برسانید تنها با یک برنامه ممکن نخواهد بود و شما نیاز به رعایت نکات بسیاری دارید. در این بخش می خواهیم شما را با مشاوره مدیریت آشنا کنیم.
Page 1 of 1 < 1 >

فرایند مشاوره مدیریت، به عنوان بنیان عملی بهبود سازمان
Page 1 of 1 < 1 >

راهکارهای انگیزشی
Page 1 of 1 < 1 >

آیا شناختی از شغل مشاور مدیریت دارید؟
 • آیا شناختی از شغل مشاور مدیریت دارید؟

  مشاور مدیریت یک حرفه است که شما در درجه اول نگران استراتژی ، ساختار ، مدیریت و عملکرد یک شرکت خواهید بود. نقش شما شناسایی گزینه هایی برای رشد یک سازمان و ارائه توصیه هایی برای تغییر و همچنین مشاوره در مورد منابع اضافی برای اجرای راه حل ها است.
Page 1 of 1 < 1 >

چالش هایی که مشاوران در مدیریت یک سازمان عارضه یابی می کنند
 • چالش هایی که مشاوران در مدیریت یک سازمان عارضه یابی می کنند

  ما در عصری زندگی می کنیم که همه چیز به سرعت در حال تغییر است به ویژه برای کسب و کارها. در این عصر کسب و کارها مجبورند که با کانال های بازاریابی کاملا نویی مانند وب سایت¬ها و شبکه¬های اجتماعی سازگار شوند، تصمیم بگیرند که چگونه سرمایه گذاری کنند، از فناوری های جدید در سرمایه گذاریشان استفاده نمایند و به طور کلی در یک مرحله¬ی جهانی به رقابت بپردازند.
Page 1 of 1 < 1 >

نقش ها و مسئولیت های مشاور بازاریابی و فروش
 • نقش ها و مسئولیت های مشاور بازاریابی و فروش

  هنگامی که یک شرکت به تلاش هایی برای برون سپاری بازاریابی نیاز پیدا کرد، وقت آن است که با یک مشاور بازاریابی و فروش وارد مذاکره شود. مشاور بازاریابی و فروش یک مشاور خارج از سازمان یا شرکت است که برای ایجاد و اجرای استراتژی های بازاریابی با شرکت ها همکاری می کند.
Page 1 of 1 < 1 >

دوره آموزش مدیریت برای ارائه دهندگان مشاوره مدیریت
Page 1 of 1 < 1 >

یک تیم مشاوره بازاریابی و فروش در چه راستایی عمل می کند؟
 • یک تیم مشاوره بازاریابی و فروش در چه راستایی عمل می کند؟

  کسب و کارهای مختلف بدون داشتن یک استراتژی بازاریابی منسجم و با دقت برنامه ریزی شده، وقت، پول و منابع تبلیغاتی، محتوا و خدمات خود را هدر می دهند. در ابتدای امر، یک استراتژی بازاریابی عالی نیاز به یک شیرجه عمیق در میان مخاطبان مورد هدف و رفتارهای آنها دارد. یک استراتژی کامل و جامع شامل آنالیز رقبا، اهداف قابل ردیابی برای همه کارزارها، و بهینه سازی مداوم است.
Page 1 of 1 < 1 >

حیطه های کاری مربوط به مشاوره مدیریت
 • حیطه های کاری مربوط به مشاوره مدیریت

  مشاوره مدیریت پروسه ای است که شامل ارائه مشاوره به مدیران ارشد جهت دست یابی به راهکارهایی برای بهبود عملکرد کلی سازمان می باشد. مشاوره مدیریت در زمینه های مختلفی از جمله چگونگی ایجاد روندی سودآور برای سازمان، کاهش هزینه های کلی، افزایش درآمد، ارائه استراتژی های ویژه برای توسعه محصولات و خدمات، آموزش نیروی انسانی و ... فراهم می کند.
Page 1 of 1 < 1 >

مشاوره مدیریت و برایان تریسی
Page 1 of 1 < 1 >

قانون پاداش برایان تریسی
Page 1 of 1 < 1 >

برایان ترسی و مشاوره بازاریابی و فروش
Page 1 of 1 < 1 >

برایان تریسی و رموز موفقیت
Page 1 of 1 < 1 >

برایان تریسی و راز موفقیت
Page 1 of 1 < 1 >

برایان تریسی
Page 1 of 1 < 1 >

استیو جابز
Page 1 of 1 < 1 >

تجربه افراد موفق
Page 1 of 1 < 1 >

تجربه موفق اولین مشاور مدیریت
Page 1 of 1 < 1 >

مشاور مدیریت چه کمکی به ما می کند ؟
Page 1 of 1 < 1 >

کیفیت و اقتصاد جدید
Page 1 of 1 < 1 >

چگونه برای افزایش فروش مستمر و نظارت بر آن برنامه ریزی کنیم؟
Page 1 of 1 < 1 >

صدای مشتری: ابزاری برای افزایش رضایت مشتری
Page 1 of 1 < 1 >

مقاله
Page 1 of 1 < 1 >

تاثیر مشاوره مدیریت و مشاوره فروش در مک دونالد
Page 1 of 1 < 1 >

تاثیر مشاوره مدیریت بر رسانه های نوین
تاثیر مشاوره مدیریت بر رسانه های نوین